Młodzieżowa Akademia Obywatela PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
sobota, 18 marca 2017 17:14

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

W sobotę, 18 marca 2017 r. grupa inicjatywna z naszego gimnazjum w składzie: Sandra Romanowska, Kamila Łęgowska, Bartosz Piszczek, Kamila Sawicka i Piotr Augustynowicz wzięła udział w warsztatach z zakresu przygotowania projektów w ramach Młodzieżowej Akademii Obywatela. Nasza grupa pod kierunkiem opiekuna, Andrzeja Malinowskiego przygotowuje projekt pod hasłem: „Budowa miejsca na ognisko wraz z jego zagospodarowaniem”. Realizacja projektu przewidziana jest w okresie od 1 maja do 30 września 2017 r. Grupa będzie starała się o dofinansowanie projektu w wysokości 3 tys. zł z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Warsztaty odbyły się w siedzibie Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej w Olecku.

Skład grupy inicjatywnej Gimnazjum w Judzikach:

1. Sandra Romanowska, kl. II G (przewodnicząca)

2. Kamila Łęgowska, kl. II G (zastępca przewodniczącej)

3. Bartosz Piszczek, kl. I G

4. Kamila Sawicka, kl. II G

5. Piotr Augustynowicz, kl. II G

6. Sebastian Wodnicki, kl. III G

7. Sebastian Jarzębowicz, kl. II G

8. Kinga Konopko, kl. II G

 

* Młodzieżowa Akademia Obywatela – spotkania z młodzieżą na temat zasad działania samorządów lokalnych. Podczas realizacji tego działania na terenie powiatu oleckiego został utworzony lokalny fundusz na rzecz realizacji inicjatyw zgłaszanych i realizowanych przez młodzież gimnazjalną w zakresie edukacji obywatelskiej i integracji społecznej.

AM

Poprawiony: sobota, 18 marca 2017 22:15