Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Dzień Ziemi" PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
piątek, 18 maja 2018 18:00

 

Kliknij by zobaczyć galerię

Do konkursu plastycznego „DZIEŃ ZIEMI”, którego celem było rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej uczniów, kształtowanie u uczniów poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, upowszechnienie wiedzy na temat ochrony środowiska, inspirowanie i zachęcanie do poszerzenia wiedzy na tematy ekologiczne, wykształcanie umiejętności obserwowania otaczającego świata oraz rozwijanie kompetencji przyrodniczych uczniów zgłoszono 14 prac konkursowych.

 

 

Powołana komisja wyłoniła trzy zwycięskie prace plastyczne.


Przypomnieć należy, że jury dokonało oceny wszystkich prac konkursowych na podstawie poniższych kryteriów:

- zgodność z tematyką konkursu tj. ochrona środowiska,

- walory dydaktyczne pracy,

- pomysłowość pracy,

- walory artystyczne i estetyczne pracy,

- umiejętności warsztatowe,

- oryginalność potraktowania tematu.


Zwycięzcy konkursu :

•    Magdalena Borkowska – uczennica Szkoły Podstawowej w Judzikach

•    Patrycja Gawryś – uczennica Szkoły Podstawowej w Babkach Oleckich

•    Amelia Michałowska – uczennica Szkoły Podstawowej w Babkach Oleckich


Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

Konkurs realizowany był w ramach projektu „W przyszłość bez barier” w celu zmotywowania uczniów do nauki, rozwoju kreatywności, innowacyjności, pomysłowości, podniesienia poziomu kompetencji przyrodniczych.

 

 

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2018 21:35