Dzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 08 marca 2017 18:34

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Moja mała i duża ojczyzna” w dniu 8 marca 2017 r. odbył się niecodzienny apel z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy, pod kierunkiem opiekuna samorządu uczniowskiego przedstawili montaż słowno-muzyczny, w którym złożyli życzenia swoim Koleżankom i Paniom naszej szkoły, recytowali wiersze o kobietach, zaprezentowali aforyzmy, przysłowia oraz  ciekawostki z życia kobiet; pokazali „na własnym przykładzie” modę, która aktualnie króluje wśród dziewcząt - na scenie pojawiła się sportsmenka, modystka, kumpela, kujonka i feministka. Ogłoszone zostały także wyniki głosowania chłopców z klas IV-VI SP i I-III G na Najinteligentniejszą, Najzabawniejszą, Najsympatyczniejszą i Najpiękniejszą Dziewczynę w Zespole Szkół w Judzikach. Najinteligentniejszą (mądra, zawsze doradzi, znajdzie wyjście z każdej sytuacji) została Sandra Romanowska (kl. II G), Najzabawniejszą (pełna humoru i dowcipu) – Karolina Balewska (kl. V SP), Najsympatyczniejszą (uprzejma, koleżeńska, miła) – Magdalena Pazdyga (kl. III G) i Najpiękniejszą (ładnie wygląda) – Natalia Kumkowska (kl. III G). Każda Koleżanka i Pani otrzymała w prezencie słodycze.

AM

Poprawiony: środa, 08 marca 2017 18:53