Noc Bibliotek PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 21:27

Kliknij by zobaczyć galerię

2.06.2017 r. uczennice gimnazjum: Sandra Romanowska, Kamila Łęgowska, Kamila Sawicka i Aleksandra Sienkiewicz wzięły udział w Nocy Bibliotek pod hasłem "Czytanie porusza". Spotkanie drużyn rozpoczęło się w bibliotece Gimnazjum nr 2 w Olecku. Jako nazwę drużyny dziewczęta wybrały koniczynkę. Po rozwiązaniu quizu dotyczącego zdrowego trybu życia drużyny wyruszyły do miasta, aby rozwiązywać zadania na kolejnych stacjach. W Bibliotece Miejskiej drużyny musiały zbudować tratwy, a w Bibliotece Pedagogicznej grali w gry ich rodziców: gumę, klasy. Ponadto rozwiązywali zadania dotyczące bohaterów lektur, patronów roku 2017.

Organizator wyjazdu i opiekun: Agnieszka Łaskowska

Poprawiony: wtorek, 13 czerwca 2017 00:02