Poznajemy nasz region PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
poniedziałek, 19 czerwca 2017 19:47

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

W ramach realizacji projektu Moja mała i duża ojczyzna€ w związku z programem Szkoła Wierna Dziedzictwu uczniowie naszej szkoły w dniu 19 czerwca 2017 r. wzięli udział w objazdowej wycieczce samochodowej do miejscowości: Sedranki, Łęgowo, Szczecinki, Borawskie i Plewki. Wszystkie one położone są na terenie gminy Olecko. Celem wyjazdu było poznanie historii i środowiska przyrodniczo-społecznego tych miejscowości.

Uczestnicy wyjazdu: Małgorzata Pawłowska, Kamil Nalewajko (kl. VI), Piotr Jędrzejewski (kl. I G), Piotr Augustynowicz, Kamila Łęgowska, Kamila Sawicka, Kinga Konopko, Karolina Gorska (kl. II G), Sebastian Wodnicki i Szymon Gliniecki (kl. III G).

Opiekunowie: Andrzej Malinowski, Agnieszka Łaskowska, Justyna Adamczyk, Ferdynand Grodzicki.

AM

Poprawiony: poniedziałek, 19 czerwca 2017 20:11