Otwarcie miejsca na ognisko PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 20 czerwca 2017 19:44

Kliknij by zobaczyć galerię

We wtorek, 20 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie miejsca na ognisko wraz z jego zagospodarowaniem. Była to realizacja inicjatywy w ramach Młodzieżowego Funduszu Lokalnego NASZA INICJATYWA. Projekt napisała i zadanie wykonała uczniowska grupa inicjatywna w składzie: Sandra Romanowska, Kamila Łęgowska, Piotr Augustynowicz, Kinga Konopko, Sebastian Jarzębowicz, Bartosz Piszczek, Kamila Sawicka i Sebastian Wodnicki. W ramach projektu wykonano palenisko z obudową, klomby i ustawiono 4 ławki. W spotkaniu wzięła udział cała społeczność szkolna wraz z pracownikami, przybyli rodzice i zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia pani dyrektor, Beaty Prześniak. Następnie Kamila Łęgowska dokonała przecięcia wstęgi, a Sebastian Jarzębowicz rozpalił ognisko. W dalszej części uroczystości uczniowie wykonali radosny pląs do piosenki pt. Czar ogniska; Andrzej Malinowski opowiedział o historii miejscowości Judziki i Lenarty. Festyn urozmaiciło pieczenia kiełbasek, poczęstunek, zabawy i gry przy ognisku oraz piękne harcerskie piosenki.

Projekt został dofinansowany z funduszy otrzymanych z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowany przez Fundację Rozwoju Ziemi Oleckiej.

Opiekun projektu: Andrzej Malinowski

AM

Poprawiony: wtorek, 20 czerwca 2017 20:20