Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
piątek, 23 czerwca 2017 19:33

Kliknij by zobaczyć galerię

W piątek, 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Spotkanie odbyło się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie pani dyrektor, Beata Prześniak podsumowała mijający rok szkolny oraz podziękowała uczniom za wytrwałość w nabywaniu wiedzy i umiejętności, nauczycielom za sumienną i efektywną pracę, pracownikom szkoły za należyte wypełnianie swoich czynności służbowych, rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły. W dalszej części uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za postępy w nauce, za reprezentowanie szkoły na zewnątrz oraz za sukcesy i osiągnięcia edukacyjne. Pani dyrektor, grono pedagogiczne i uczniowie klasy II gimnazjum pożegnali ucz. klasy III gimnazjum. Uroczystość zakończyły piosenki i wiersze w wykonaniu najmłodszych dzieci.

*Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymały (najwyższe wyniki w nauce): Karolina Balewska (kl. V SP), Gabriela Korotko (kl. VI SP), Oliwia Kotowska (kl. VI SP), Sandra Romanowska (kl. II G) i Kamila Łęgowska (kl. II G)

*100% frekwencja: Maja Wierżyńska (kl. II SP), Magdalena Borkowska (kl. IV SP)

*Najlepsi czytelnicy: Ewa Dąbrowska, Wojciech Korotko, Krystian Krotoszyński, Aleksandra Sienkiewicz

*Przyjaciele ZS w Judzikach: pani Wioletta Dąbrowska (Lenarty), Państwo Edyta i Paweł Domańscy (Biała Olecka)

*Podziękowania rodzicom wspierającym pracę szkoły: Teresa i Ryszard Korotko, Alicja Balewska, Jadwiga Osiecka, Beata i Lech Korotko, Anna Rydzewska, Halina Skrzypiec, Marzena Best, Monika Bomber

*Absolwenci Gimnazjum w Judzikach w roku szkolnym 2016/2017: Szymon Gliniecki, Natalia Kumkowska, Magdalena Pazdyga, Anna Piotrowicz, Natalia Piszczek, Jakub Skrzypiec, Piotr Sommer, Sebastian Wodnicki

Organizacja uroczystości: Beata Prześniak, Agnieszka Łaskowska, Beata Roszkowska, Beata Kamińska-Kołodzińska

AM

Poprawiony: piątek, 23 czerwca 2017 20:16