Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
poniedziałek, 04 września 2017 19:16

Kliknij by zobaczyć galerię

W poniedziałek, 4 września 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Dyrektor szkoły, Beata Prześniak serdecznie powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Przedstawiła ogólne informacje na temat zmian, które weszły od 1 września 2017 r., m.in. przestał funkcjonować Zespół Szkół w Judzikach, pozostała szkoła podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi oraz o przygotowaniu szkoły do nowego roku. Pani Dyrektor w sposób szczególny podziękowała rodzicom - Państwu Edycie i Pawłowi Domańskim – Przyjaciołom Szkoły za duże zaangażowanie w pracach na rzecz placówki. Wyjątkowe podziękowania i życzenia skierowane były także do nauczycieli: Małgorzaty Skrockiej i Andrzeja Malinowskiego, którzy otrzymali nagrody jubileuszowe za 30 lat pracy pedagogicznej. Nie zabrakło życzeń uczniom, rodzicom i nauczycielom. Początek roku szkolnego2017/2018 uczniowie powitali wierszami, piosenkami i tańcem, a po części oficjalnej spotkali się w klasach z wychowawcami.

Uroczystość przygotowały: Agnieszka Łaskowska, Urszula Grzybowska, Dorota Michałowska-Radzewicz, Dorota Miszczak

AM

 

Poprawiony: poniedziałek, 04 września 2017 19:42