Sukcesy młodych strażaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 20 września 2017 19:38

Kliknij by zobaczyć galerię

Uczniowie naszej szkoły, należący do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Lenarty zajęli I miejsce w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu oleckiego  według regulaminu CTIF. Zawody odbyły się 14 września 2017 r. w Kowalach Oleckich. Natomiast  16 września 2017 r. w Iławie zajęli II miejsce w województwie warmińsko-mazurskim z wynikiem 1035,2 pkt w klasyfikacji generalnej.

Skład drużyny: Sandra Romanowska (dowódca), Kinga Konopko, Piotr Augustynowicz, Sebastian Jarzębowicz, Bartosz Piszczek, Klaudiusz Girtler.

Przygotowujący uczniów do zawodów: Ferdynand Grodzicki

AM

Refleksje  z Wojewódzkich zawodów sportowo-pożarniczych MDP w Iławie, 16.09.2017 r.:

Było fajnie. Poznaliśmy nowe osoby, wzmocniliśmy więzi  między naszą drużyną.  Byliśmy niewyspani, ponieważ z Lenart musieliśmy wyjechać o godz. 3.40 nad ranem. Jedzenie smaczne, kotlet schabowy, ziemniaki, surówka z kapusty, zupa pomidorowa, kompot wiśniowy. Na zakończenie musieliśmy posprzątać autobus. Największe emocje budziła obawa, czy zajęliśmy II, czy III miejsce. Z powodu bólu brzucha, Sandrę zastąpił Hubert w biegu sztafetowym. Leczenie Sandry herbatą nie pomogło. Kontuzji uległ również Sebastian. Rozbolała go noga. W punkcie medycznym „postawiono go na nogi”. Straciliśmy cenne sekundy przez złośliwość rzeczy martwych – nie rozpiął się noszak. Liczyliśmy na I miejsce …

Kinga, Sandra, Piotrek, Sebastian

Poprawiony: niedziela, 24 września 2017 07:05