Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 04 października 2017 19:08

Kliknij by zobaczyć galerię

30 września to światowy dzień tabliczki mnożenia. W piątek, 29.09.2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Judzikach wzięli udział w Mistrzostwach Szkoły w Tabliczce Mnożenia. W tym roku szkolnym w konkursie uczestniczyło 11 osób. Do zmagań o tytuł Mistrza Szkoły przystąpili uczniowie klasy VI i VII oraz dwie klasy gimnazjalne. Mistrz swoją pracę napisał w ciągu 5 minut, popełniając dwa błędy, a została nim uczennica klasy III gimnazjum Kinga Konopko. Tym samym została ona zwolniona z zaliczania tabliczki w roku szkolnym 2017/2018 i otrzymała za to zaliczenie ocenę celującą. Wicemistrzem szkoły została Gabriela Korotko, a trzecie miejsce zajął Miłosz Sienkiewicz.

Organizator Mistrzostw: Marzenna Grodzicka

MG

 

 

Poprawiony: środa, 04 października 2017 19:27