Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
poniedziałek, 16 października 2017 21:30

Kliknij by zobaczyć galerię

W poniedziałek, 16 października 2017 r.  odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie złożyli wyrazy uznania nauczycielom i pracownikom szkoły oraz złożyli im najserdeczniejsze życzenia. W części artystycznej zaprezentowali wiersze, piosenki i taniec. Wcześniej, 13.10.2017 r. nasza szkoła była współorganizatorem Gminno-Powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Olecku.

Organizacja akademii w szkole: Marzenna Grodzicka, Małgorzata Korotko

Organizacja akademii w Olecku: Beata Prześniak, Justyna Adamczyk, Małgorzata Skrocka, Agnieszka Łaskowska, Katarzyna Luto, Maria Kowalewska, Andrzej Malinowski

AM

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2017 21:54