Tydzień Edukacji Globalnej - Dzień trzeci PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 22 listopada 2017 19:56

Kliknij by zobaczyć galerię

22 listopada 2017 r. (środa) w trzecim dniu Tygodnia Edukacji Globalnej uczniowie klasy V i VI SP dyskutowali na temat zasobów wodnych Ziemi i ich różnym dostępie dla każdego Ziemianina. Podstawą do dyskusji były fragmenty filmów: „Woda pierwotna”, „Ziemia pod wodą”, „Światowa odwilż”, „Globalne ocieplenie”. Dzieci z zespołu wychowania przedszkolnego i oddziału przedszkolnego poznawały ciekawe gry i zabawy z różnych zakątków Ziemi, przygotowane i prowadzone przez Beatę Kamińską-Kołodzińską i Dorotę Michałowską-Radzewicz. Na każdej przerwie międzylekcyjnej uczniowie słuchali piosenek afrykańskich.

AM

 

Poprawiony: środa, 22 listopada 2017 20:14