Regionalny Turniej Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
piątek, 15 grudnia 2017 18:59

Kliknij by zobaczyć galerię

15 grudnia 2017 r.  w naszej szkole odbył się Regionalny Turniej Języka Angielskiego „Christmas Time”. Do turnieju przystąpili uczniowie klas IV i V szkół podstawowych z Olecka (SP 4 i SP 1), Świętajna, Kowali Oleckich, Stożnego i Judzik. Do rozwiązania było 5 zadań. Należało podpisać obrazki właściwymi wyrazami z ramki; połączyć wyrazy z ich definicjami i datami; wstawić brakujące wyrażenia w tekście, po wysłuchaniu piosenki; zmierzyć się z gramatyką, udekorować choinkę według instrukcji.

I miejsce zajęli: Aldona Bokuniewicz i Maksymilian Załuski (uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie), II miejsce – Aniela Żylińska i Michał Matyjewicz (uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku), III miejsce – Michał Jamrozik i Kornel Gorlo (uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku).

Organizacja konkursu: Katarzyna Luto i Dorota Michałowska-Radzewicz.

AM

Poprawiony: piątek, 15 grudnia 2017 19:23