Choinka Noworoczna 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
czwartek, 18 stycznia 2018 22:15

Kliknij by zobaczyć galerię

18 stycznia 2018 r. odbyła się długo wyczekiwana Choinka Noworoczna. Jak co roku, ten piękny zimowy wieczór zgromadził całą społeczność szkolną, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Pani dyrektor, Beata Prześniak skierowała do wszystkich zgromadzonych ciepłe słowa, życząc sukcesów, radości i powodzenia w Nowym Roku. Na całym świecie Nowy Rok jest czasem radości, tańca, muzyki i świątecznych korowodów. To wszystko było dzisiaj w naszej szkole. Wspólne siły połączyli uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły, przenosząc wszystkich w magiczny świat baśni, magii i niezwykłych przygód. Na scenie gościł Hans Christian Andersen z baśnią „Królowa śniegu”. To ponadczasowa opowieść o istocie człowieczeństwa, miłości i poświęceniu oraz o tym, że zawsze warto walczyć, szczególnie o bliskich i pomagać tym, którzy sami stracili już nadzieję. W aktorów wcielili się: Babcia – Aleksandra Sienkiewicz, Kaj – Marek Zaniewski, Gerda – Sandra Romanowska, Mały rozbójnik – Filip Korotko, Ogrodniczka – Zuzanna Pęcak, Królowa śniegu – pani Wioletta Dąbrowska, Rozbójnicy – pani Teresa Korotko, pan Ryszard Korotko, pani Edyta Domańska, pan Paweł Domański, pan Ferdynand Grodzicki; narrator – Miłosz Sienkiewicz, scenografia i reżyseria – Małgorzata Skrocka i Agnieszka Łaskowska. W dalszej części wieczoru Kinga i Kamila wystąpiły w świątecznym tańcu hip-hopie, a zespół taneczny w rock and rollu i „Tańcu Śnieżynek”. Do dzieci przyszedł święty Mikołaj, a po nim … zabawa dyskotekowa przy dobrej muzyce, z laserami i dymem … Niech taneczny lekki krok będzie z Wami cały rok, niech prowadzi Was bez stresu od sukcesu do sukcesu.

Organizacja choinki noworocznej: Beata Prześniak, Małgorzata Skrocka, Agnieszka Łaskowska, Beata Roszkowska, Beata Kamińska-Kołodzińska.

AM

Poprawiony: czwartek, 18 stycznia 2018 22:55