Festyn Europejski w Lenartach PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
piątek, 11 maja 2018 16:51

Kliknij by zobaczyć galerię

W piątek, 11 maja 2018 r. w Lenartach odbył się Festyn Europejski. Wzięli w nim udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz z Babek Oleckich. Przygotowania do festynu trwały od dwóch tygodni, ponieważ należało przygotować wybrany strój europejski, występ artystyczny, potrawy krajów europejskich. Podczas europejskiego spotkania odbył się m.in. bieg z przeszkodami, konkurs kulinarny, konkurs na strój, mini playback show. Można było spróbować swoich sił w Europejskim Kole Fortuny (prawidłowe odpowiedzi były nagradzane) oraz smacznych kiełbasek z grilla i wypieków. Prawie wszyscy uczestnicy festynu korzystali z dmuchanej zjeżdżalni, co stanowiło niesamowitą atrakcję dla najmłodszych.

Miłym akcentem podczas festynu było wystąpienie dyrektor szkoły, pani Beata Prześniak, która wręczyła panu Stanisławowi Ciechanowiczowi – prezesowi OSP w Lenartach statuetką Przyjaciela Szkoły Podstawowej w Judzikach.

Organizacja festynu: Ochotnicza Straż Pożarna w Lenartach

Przygotowanie uczniów: wszyscy nauczyciele

AM

 

Poprawiony: piątek, 11 maja 2018 17:39