W drogę! Po własny los ...
piątek, 22 czerwca 2018 19:13

 

Kliknij by zobaczyć galerię

W piątek, 22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Spotkanie rozpoczęło się od przekazania przez uczniów klasy III gimnazjum (Sebastiana Jarzębowicza, Kingi Konopko i Kamili Sawickiej) pocztu flagowego młodszym koleżankom i koledze (Alicji Rydzewskiej, Nikodemowi Walkowiakowi i Joannie Glinieckiej), którzy złożyli uroczyste przyrzeczenie, po czym wszyscy odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły, pani Beata Prześniak, która podsumowała rok szkolny 2017/2018 oraz podziękowała uczniom za ich pracę, nauczycielom za przekazywanie wiedzy, trud, oddanie i wysiłek w kształtowaniu młodego pokolenia, rodzicom za trud wychowywania dzieci. W dalszej części spotkania odbyła się część artystyczna. Po niej uczniowie odchodzącej klasy III gimnazjum złożyli podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie uczniowie po raz ostatni w roku szkolnym 2017/2018 spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami i odebrali świadectwa promocyjne.

 

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I PODZIĘKOWANIA:

1. Siedmiu absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia gimnazjum: Piotr Augustynowicz, Karolina Górska, Sebastian Jarzębowicz, Kinga Konopko – z wyróżnieniem, Kamila Łęgowska – z wyróżnieniem, Sandra Julia Romanowska – z wyróżnieniem, Kamila Sawicka.

2. Za wysokie wyniki w nauce nagrody otrzymali: Zuzanna Osiecka, Maria Rydzewska, Hanna Zaniewska, Kacper Kukowski, Patrycja Zagacka, Aleks Górski, Gabriel Pol, Zuzanna Pęcak, Alicja Rydzewska, Wojciech Korotko, Joanna Gliniecka.

3. Stypendium Burmistrza Olecka za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymała Zuzanna Pęcak (kl. IV).

4. Nagrodę za najwyższy wynik z egzaminu gimnazjalnego otrzymała Karolina Górska (język rosyjski).

5. Animatorem Życia Kulturalnego i Społecznego Szkoły w roku szkolnym 2017/2018 została Sandra Romanowska.

6. Za reprezentowanie pocztu flagowego statuetki otrzymali: Sebastian Jarzębowicz, Kinga Konopko i Kamila Sawicka.

7. Za reprezentowanie szkoły w rozgrywkach sportowych statuetki otrzymali: Joanna Gliniecka, Alicja Rydzewska, Małgorzata Pawłowska, Miłosz Sienkiewicz, Aleksandra Jankowska, Piotr Jędrzejewski, Piotr Augustynowicz, Sebastian Jarzębowicz, Sandra Romanowska i Kinga Konopko; nagrody: Rafał Bednarski i Krystian Krotoszyński.

8. Za godne reprezentowanie szkoły statuetki otrzymali: Aleksandra Jankowska, Aleksandra Sienkiewicz, Julia Domańska i Marek Zaniewski.

9. Za osiągnięcia artystyczne statuetki otrzymali: Kamila Łęgowska, Kinga Konopko, Sandra Romanowska, Zuzanna Pęcak, Maja Wierżyńska, Ewa Dąbrowska i Patrycja Zagacka.

10. Nagrody za stuprocentową frekwencję na zajęciach edukacyjnych otrzymali: Kacper Kukowski, Michał Milewski i Maja Wierzyńska.

11. Nagrody za czytelnictwo otrzymali: Karolina Górska, Aleksandra Sienkiewicz, Małgorzata Pawłowska, Magdalena Borkowska, Wiktoria Pazdyga, Zuzanna Pęcak, Patrycja Zagacka, Ewa Dąbrowska, Kamil Kuczewski, Zuzanna Osiecka i Hanna Zaniewska.

12. Za wysokie wyniki na wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego turnieju „Młodzież zapobiega pożarom” nagrody otrzymali: Sandra Romanowska i Kinga Konopko.

13. Podziękowania rodzicom, którzy w znaczący sposób wspierali pracę szkoły: Dariusz Wójtowicz, Katarzyna Wierzyńska, Anna Rydzewska, Jadwiga Osiecka, Wioletta Dąbrowska, Irena Sokołowska, Monika Bomber, Małgorzata Korotko, Alicja Balewska, Teresa Korotko, Ryszard Korotko, Edyta Domańska i Paweł Domański.

Organizacja uroczystości: Beata Prześniak, Agnieszka Łaskowska, Marietta Protasiewicz, Andrzej Malinowski

AM