"Pozytywnie zakręceni" PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 05 czerwca 2019 18:37

 

Kliknij by zobaczyć galerię

W środę, 5 czerwca 2019 r. członkowie klubu „Pozytywnie zakręconych” wybrali się na wycieczkę do Olecka. Zwiedzili zabytki i poznali historię ciekawych miejsc w swojej malej ojczyźnie. Byli przy wieży ciśnień, na dworcu kolejowym, przy starym młynie, Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, obejrzeli amfiteatr. Zwieńczeniem wycieczki była pizza i lody.

Uczniowie biorący udział w wyjeździe: Aleksandra Jankowska, Aleksandra Sienkiewicz, Miłosz Sienkiewicz, Zuzanna Stypułkowska, Zuzanna Pęcak, Alicja Rydzewska, Gabriela Domysławska, Magdalena Borkowska, Konrad Nartowicz.

Organizacja wyjazdu: Marzanna Sienkiewicz i Agnieszka Łaskowska

 

Poprawiony: środa, 05 czerwca 2019 19:04