Konkurs ekologiczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 12 czerwca 2019 16:51

 

Kliknij by zobaczyć galerię

5.06.2019 r. uczniowie naszej szkoły: Gabriel Pol, Wojciech Korotko i Izabela Rybczyńska wzięli udział w XV Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym, który odbył się w Urzędzie Gminy w Ełku. Rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny składające się z uczniów klasy IV, V i VI z dziewięciu szkół. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test z ekologii, natomiast w części praktycznej m.in. rozpoznawali przyprawy, odczytywali temperaturę, uzupełniali schemat fotosyntezy, a także wykonywali pracę plastyczną. Na zakończenie uczniowie zwiedzili i zapoznali się z pracą w Urzędzie Gminy. Rywalizację można obejrzeć na stronie:

https://www.youtube.com/watch?v=vnD2Qkgl3GY

Przygotowanie uczniów do konkursu i opieka podczas wyjazdu: Małgorzata Korotko

MK

 

Poprawiony: środa, 12 czerwca 2019 17:03