Łącznicy biblioteczni PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
czwartek, 22 września 2016 16:59

Kliknij by zobaczyć galerię

 

22 września 2016 r. odbyło się spotkanie łączników bibliotecznych. Ustalono plan pracy na I semestr roku szkolnego 2016/2017. Łącznicy zostali podzieleni na grupy i przygotowali materiał do prezentacji dla najmłodszych uczniów naszej szkoły – „Poczytaj mi starszy kolego”. Dokonano wyboru wierszy do spotkania z uczniami klas 0-III SP. Następnie bibliotekarz szkolny, Marzanna Sienkiewicz zapoznała łączników z książkami, które szkoła pozyskała z priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Po zapoznaniu się z ofertą handlową uczniowie wybrali do zakupienia kolejne nowości wydawnicze.

Łącznicy biblioteczni w roku szkolnym 2016/2017: Karolina Balewska, Oliwia Kotowska, Róża Pałka, Miłosz Sienkiewicz, Aleksandra Jankowska, Aleksandra Sienkiewicz, Daria Górska, Julia Domańska, Aleksandra Pazdyga, Kamila Łęgowska, Kinga Konopko, Karolina Górska, Sandra Romanowska i Sebastian Wodnicki.

MS

Poprawiony: czwartek, 22 września 2016 17:09