Pasowanie na "Świetlika" PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
niedziela, 25 września 2016 10:59

Kliknij by zobaczyć galerię

 

W piątek, 23 września 2016 r. w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej z elementami socjoterapii odbyło się uroczyste pasowanie na świetlika. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie w obecności pani dyrektor, Beaty Prześniak, która czarodziejskim ołówkiem przyjęła je do świetlicowej gromady. Każdy obiecał być dobrym i grzecznym świetlikiem, dawać dobry przykład oraz pomagać innym dzieciom. Następnie wszyscy udaliśmy się na wspólne ognisko. Nasze starsze świetliki – Oliwka Kotowska, Kinga Konopko oraz Kamila Sawicka przygotowały ciekawe gry, zabawy i konkurencje, które odbyły się na boisku szkolnym. Dziewczęta wykazały się pomysłowością, same także przeprowadziły zabawy. Potem dzieci samodzielnie przebijały baloniki, w których znajdowały się wymyślone dla nich wesołe zadania. Piątkowe spotkanie zakończył słodki poczęstunek.

Nad organizacją uroczystości czuwały: Bogumiła Bajbak i Agnieszka Łaskowska.

 

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2016 19:46