Zajęcia w OSP Lenarty PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 18 października 2016 17:12

Kliknij by zobaczyć galerię

 

W ramach edukacji dla bezpieczeństwa, we wtorek, 18 października 2016 r. uczniowie klasy III gimnazjum wraz z p. Ferdynandem Grodzickim i p. Agnieszką Łaskowską wybrali się do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Lenartach. Zostały tam przeprowadzone zajęcia na temat zagrożeń pożarowych. Wziął w nich udział także druh Algiment Rutkowski. Uczniowie obejrzeli samochody strażackie z wyposażeniem oraz sprzęt ratunkowo-gaśniczy. Pan Ferdynand Grodzicki omówił zasady zachowania się w sytuacji zauważenia pożaru. W OSP Lenarty funkcjonuje młodzieżowa drużyna pożarnicza, która w ostatnich zawodach zdobyła tytuł wicemistrza województwa warmińsko-mazurskiego.

AM

 

Poprawiony: wtorek, 18 października 2016 17:24