Ślubowanie uczniów klasy I gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 25 października 2016 17:48

 

Kliknij by zobaczyć galerię

My, uczniowie Zespołu Szkół w Judzikach,

uroczyście ślubujemy,

że w codziennej pracy nie będziemy szczędzić swoich sił,

aby zdobyć rzetelną wiedzę,

która będzie nam służyć w pracy dla dobra naszej Ojczyzny …

 

We wtorek, 25 października 2016 r. uczniowie klasy I gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali przyjęci w poczet społeczności gimnazjalnej naszej szkoły: Julia Domańska, Klaudiusz Girtler, Daria Górska, Aleksandra Jankowska, Piotr Jędrzejewski, Patryk Kalicki, Aleksandra Pazdyga, Bartosz Piszczek, Aleksandra Sienkiewicz, Bartosz Wołyniec i Weronika Zackiewicz. Ale zanim to nastąpiło, każdy z uczniów musiał odpowiedzieć na kilka pytań z dziedzin i tematów, które będą poszerzać w kolejnych latach edukacji szkolnej oraz wspólnie wykonać utwór „Jestem niegrzeczny-będę grzeczny” połączony z tańcem. Uczniowie klasy I G obiecali, że nie zawiodą nadziei w nich pokładanych, staną na wysokości wszelkich zadań, będą pracować tak, by każdy dzień był uwieńczony sukcesem. Pani dyrektor szkoły, Beata Prześniak życzyła im wytrwałości w dążeniu do obranych celów, owocnej nauki, radosnych i wspaniałych chwil oraz twórczych doświadczeń w edukacyjnej podróży.

Organizacja uroczystości: Katarzyna Luto (wychowawca kl. I gimnazjum)

AM

 

 

Poprawiony: wtorek, 25 października 2016 18:06