Ptasie radio PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
czwartek, 27 października 2016 21:36

Kliknij by zobaczyć galerię

 

27 października 2016 r. w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Poczytaj mi starszy kolego”. Łącznicy biblioteczni przygotowali i głośno przeczytali dzieciom wierszowane utwory: „Jak to dobrze być dziewczynką” Katarzyny Kowalskiej: Aleksandra Jankowska, Aleksandra Sienkiewicz, Julia Domańska; Juliana Tuwima – „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”: Sandra Romanowska, Kamila Sawicka, Sebastian Wodnicki; „Zosia Samosia”: Karolina Górska, Kamila Łęgowska; „Bambo”: Kinga Konopko, Oliwia Kotowska, Miłosz Sienkiewicz; „Ptasie radio”: Sandra Romanowska, Kamila Sawicka, Sebastian Wodnicki i „Królewna” Ewy Szelburg-Zarembiny: Kinga Konopko, Miłosz Sienkiewicz, Oliwia Kotowska. Po odczytaniu wierszy łącznicy sprawdzili czy ich młodsze koleżanki i koledzy potrafią uważnie słuchać. Zadawali im pytania dotyczące treści tekstów, a prawidłowe odpowiedzi nagradzali.

Opiekun akcji: Marzanna Sienkiewicz (bibliotekarz szkolny)

AM

 

 

Poprawiony: czwartek, 27 października 2016 21:50