Regionalny Turniej Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
sobota, 26 listopada 2016 14:51

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

25.11.2016 r. w naszej szkole został zorganizowany Regionalny Turniej Języka Angielskiego "You Can Show What You Know”, w którym uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej wykazali się znajomością języka angielskiego i krajów anglojęzycznych. W pięciu konkurencjach zmagało się siedem szkół z regionu trzech gmin (SP w Stożnem, SP w Sokółkach, SP w Świętajnie, SP nr 1 w Olecku, SP nr 4 w Olecku, SP w Kowalach Oleckich, SP w Judzikach).

I miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sokółkach

II miejsce - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku

III miejsce - uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie

 

Celem turnieju było rozwijanie wśród uczniów zainteresowań krajami anglojęzycznymi oraz pogłębianie świadomości językowej. Za organizację i przebieg turnieju odpowiedzialne były: Katarzyna Luto i Dorota Michałowska – Radzewicz.

AM

Poprawiony: sobota, 26 listopada 2016 15:16