Mały początek wielkiego dzieła PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 29 listopada 2016 21:52

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

Uczniowie klasy II gimnazjum rozpoczęli 28 listopada 2016 r. przygotowania do wielkiej niedzielnej imprezy „Iskierki dobra”. Na dobry początek wspólne pieczenie pierniczków. Była dobra zabawa podczas ich dekoracji i niezłe kłopoty przy liczeniu powstałych ciasteczek – za każdym razem wychodził inny wynik. Na pewno udało się upiec ponad 200 sztuk różnych kształtów ciasteczek w trzech smakach. Najwięcej frajdy sprawiało ich dekorowanie; pomysłów i wyobraźni nie brakowało. Wszystkie wyglądają smakowicie i czekają na niedzielną imprezę. Miło jest uczestniczyć we wspólnym dziele integracyjnym i zrobić coś fajnego.

Wychowawca: Marzenna Grodzicka oraz dwie Kamile, Sandra, Karolina, Piotrek, Karol i Sebastian

MG

Poprawiony: piątek, 13 stycznia 2017 19:49