Wycieczka do Suwałk PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
niedziela, 11 grudnia 2016 17:13

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

Deszczowa niedziela, 11 grudnia 2016 r. była niezwykła dla wychowanków świetlicy opiekuńczo-wychowawczej z elementami socjoterapii, ponieważ tego dnia udali się do kina w Suwałkach na projekcję filmu „Vaiana: Skarb oceanu”.

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego...

Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód

Wzruszająca historia dziewczynki przypadła do gustu naszym uczniom. Po seansie wszyscy udali się na zabawy do figloraju, a następnie na posiłek do restauracji.

Organizatorzy wyjazdu (i opiekunowie): Agnieszka Łaskowska, Bogumiła Bajbak i Marzena Best (rodzic, współopiekun).

AM

Poprawiony: niedziela, 11 grudnia 2016 17:25