Sudoku - lubię to! PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
poniedziałek, 12 grudnia 2016 21:02

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

12 grudnia 2016 r. o godzinie 9.00 odbyły się szkolne eliminacje konkursu matematycznego SUDOKU - LUBIĘ TO! W szranki stanęło 9. uczniów, 3. ze szkoły podstawowej oraz 6. z gimnazjum.

 

 

W konkursie powiatowym udział wezmą:

W kategorii szkoła podstawowa klasy IV-VI:

1. Magdalena Borkowska, uzyskała maksymalną ilość punktów - 159

2. Oliwia Kotowska, uzyskała maksymalną ilość punktów - 159

3. Gabriela Korotko, uzyskała maksymalną ilość punktów -159

W kategorii gimnazjum:

1. Damian Rosicki - zdobył 156 punktów

2. Kamila Sawicka - uzyskała 128 punktów

3. Kamila Łęgowska - zdobyła 117 punktów

Największe emocje były w szkole podstawowej - dziewczęta walczyły o I miejsce na czas; sekundy decydowały o wygranej. Wszystkie zdobyły maksymalną liczbę punktów w zaledwie pół godziny. Z kolei w gimnazjum  walka rozegrała się między III a IV lokatą, różnica wyniosła zaledwie 2 punkty.

Konkurs powiatowy odbędzie się 10 stycznia  2017 r. o godzinie 11:00.  w Olecku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego – wszystkim uczestnikom życzę wysokich lokat, twórczego myślenia i miłych wrażeń podczas zmagań powiatowych.                                           

 

Szkolny koordynator konkursu - Marzenna Grodzicka

Poprawiony: poniedziałek, 12 grudnia 2016 21:10