Spotkanie ze strażakiem PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
piątek, 13 stycznia 2017 19:41

Kliknij by zobaczyć galerię

 

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, w piątek 13.01.2017 r. uczniów klasy II i III szkoły podstawowej odwiedził młodszy brygadier Powiatowej Straży Pożarnej w Olecku, Tomasz Milewski. Opowiedział on uczniom o zagrożeniach pożarowych oraz lekkomyślnych zachowaniach dzieci w czasie wolnym np. wchodzeniu na lód w miejscach do tego nieprzystosowanych.Uczniowie w podziękowaniu wykonali prace plastyczne na temat pracy strażaka oraz wykazali się wiedzą na temat numerów alarmowych oraz skutków niebezpiecznych zachowań. Ich wiedza została nagrodzona  planami zajęć w kształcie wozów strażackich. Na pytanie co zaintrygowało dzieci podczas tego spotkania, Krystian z II klasy powiedział, że niebezpieczeństwo na lodzie, dziewczętom natomiast podobał się strój pana strażaka. Wszystkim jednak pozostaną w pamięci przestrogi pana Milewskiego i wrócą po feriach cali i zdrowi do szkoły.

BP

Poprawiony: niedziela, 15 stycznia 2017 13:52