Gabriela Korotko II Wicemistrzem! PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 18 stycznia 2017 20:41

Kliknij by zobaczyć galerię

 

We wtorek, 10 stycznia 2017 roku odbył się w Olecku finał Powiatowego konkursu SUDOKU LUBIĘ TO! Zmagania odbywały się w Liceum Ogólnokształcącym  im. J. Kochanowskiego. Do finału zakwalifikowało się  90. uczestników w kategorii klas I-III i IV- VI szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięstwo nie było łatwo wywalczyć przy tak dużej konkurencji. Gabriela Korotko (kl. VI SP) pokonała swoją  rywalkę i zdobyła tytuł II wicemistrza Sudoku jednym punktem. Emocje były ogromne. Składamy jej tym gorętsze gratulacje! Kamila Łęgowska i Kamila Sawicka nie znalazły się na podium, ale zajęły dobrą 11 i 12 lokatę na 28 gimnazjalistów. Za rok będzie lepiej.

Wszyscy uczestnicy skorzystali ze słodkich przekąsek oraz degustowali się ogromnym tortem z napisem SUDOKU LUBIĘ TO. Tort był wyśmienity.

Marzenna Grodzicka

Poprawiony: środa, 18 stycznia 2017 20:49