Noc w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 31 stycznia 2017 20:31

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

Uczniowie klasy II gimnazjum nie mogli rozstać się ze szkołą i spędzili w niej całą noc (23/24.01.2017 r.), rozpoczynając w ten nietypowy sposób ferie zimowe. Pomysłodawcą imprezy była Sandra Romanowska. Wszyscy zjawili się w komplecie ze śpiworami i poduszeczkami, chociaż niektórzy nie spali wcale. Po co spać jak tyle atrakcji wokoło?

Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania łóżek, czyli przytaszczenia materacy, aby było wygodnie i mięciutko. W mgnieniu oka klasa lekcyjna zamieniła się w przytulny pokoik dla dziewięciu osób. Zabawę rozpoczęliśmy od gry integracyjnej „5 sekund”; walka była bardzo zażarta, bo graliśmy o przygotowywanie kolacji - przegrali mężczyźni i to oni piekli tosty.

Po kolacji grupa podzieliła się na  dwie drużyny: męską i żeńską. Chłopacy skorzystali z uprzejmości pana Marcina i grali w piłkę nożną na playstation - ich ulubione zajęcie. Z kolei dziewczęta też oddały się swoim ulubionym pasjom i śpiewały karaoke. W międzyczasie była degustacja gofrów upieczonych przez wychowawczynię. Po północy - gra w rebusy; chłopacy dwoili się i troili, aby ktoś rozwikłał ich zagadki.

Nie zabrakło też rozgrywek sportowych, bo przecież trzeba dbać o kondycję. Było śmiesznie i wesoło. Nad ranem niektórzy trochę przysnęli i dlatego pobudka była bardzo ciężka, a tu jeszcze czekało sprzątanie. Wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi z nocnego pobytu w szkole, chociaż mocno niewyspani (niektórzy nie zmrużyli oka).

Wychowawczyni Marzenna Grodzicka

Poprawiony: wtorek, 31 stycznia 2017 20:43