Walentynki i dziedzictwo kulturowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
środa, 15 lutego 2017 17:53

alt

Kliknij by zobaczyć galerię

 

We wtorek, 14 lutego 2017 r. odbyło się spotkanie walentynkowe, w czasie którego odbyły się konkursy i zabawy walentynkowe. Ponadto uczniowie odgadywali zagadki związane z miłością i przyjaźnią, poznali zwyczaje walentynkowe i historię św. Walentego. Spotkanie prowadziła Małgorzata Korotko.

*Walentynki – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego; nazwa pochodzi od św. Walentego

W części końcowej spotkania uczniowie klas starszych wysłuchali prelekcji na temat pochodzenia społeczności lokalnej w ramach realizacji projektu z dziedzictwa kulturowego „Moja mała i duża ojczyzna”. Prelekcję przeprowadził Andrzej Malinowski.

AM

Poprawiony: środa, 15 lutego 2017 18:08