Nabór nauczycieli do udziału w projekcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 lutego 2017 23:12

alt

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Informuję, że ogłasza się nabór uzupełniający nauczycieli do udziału w projekcie pt. „W przyszłość bez barier” współfinansowanego ze środków Europejski Fundusz Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Nabór uzupełniający trwa do 14 kwietnia 2017 r.

Koordynator projektu

 

Ruszył nabór nauczycieli do udziału w projekcie pt. „W przyszłość bez barier” współfinansowanego ze środków Europejski Fundusz Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 

W załączeniu:
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa nauczycieli w projekcie oraz Formularz zgłoszeniowy.

altRegulamin rekrutacji i uczestnictwa

alt Formularz zgłoszeniowy

 

alt