PDF Drukuj Email

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2017/2018


mgr Beata Prześniak - dyrektor

kwalifikacje: wyższe magisterskie - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

mgr Andrzej Malinowski
kwalifikacje: wyższe magisterskie — filologia rosyjska;
studia podyplomowe: geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, filozofia, etyka, język niemiecki;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: język rosyjski, geografia, historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Marzenna Grodzicka
kwalifikacje: wyższe magisterskie — matematyka;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: matematyka; wychowawca kl. III G

mgr Małgorzata Skrocka
kwalifikacje: wyższe magisterskie — pedagogika w zakresie nauczania początkowego;
studia podyplomowe: terapia pedagogiczna, geografia, kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna, zespół korekcyjno-kompensacyjny; wychowawca kl. II SP

mgr Beata Elżbieta Roszkowska
kwalifikacje: wyższe magisterskie — pedagogika opiekuńczo-wychowawcza;
studia podyplomowe: kształcenie zintegrowane, SN technika, matematyka;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot:
edukacja wczesnoszkolna, matematyka, zajęcia techniczne; wychowawca kl. I SP

mgr Urszula Elżbieta Grzybowska
kwalifikacje: wyższe magisterskie — nauczanie początkowe;
studia podyplomowe: informatyka stosowana, kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot:
edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja; wychowawca kl. III SP

mgr Agnieszka Łaskowska
kwalifikacje: wyższe magisterskie — filologia polska;
studia podyplomowe: wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa;
nauczyciel mianowany;
nauczany przedmiot: język polski, edukacja dla bezpieczeństwa; wychowawca wspomagający w kl. V-VI SP

mgr Alicja Marzanna Wasilewska
kwalifikacje: wyższe magisterskie — pedagogika kulturalno-oświatowa;
studia podyplomowe: przyroda, plastyka, muzyka;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: urlop zdrowotny; w zastępstwie Tadeusz Gut (plastyka) i Maria Kowalewska (muzyka)

mgr inż. Małgorzata Anna Korotko
kwalifikacje: wyższe magisterskie — zootechnika;
studia podyplomowe: przyroda, biologia, historia, fizyka, chemia;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: historia, fizyka, chemia, biologia, przyroda; wychowawca kl. VII SP

mgr Beata Maria Kamińska-Kołodzińska
kwalifikacje: wyższe magisterskie — pedagogika wczesnoszkolna;
kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: oddział przedszkolny

mgr Dorota Miszczak
kwalifikacje: wyższe magisterskie - wychowanie fizyczne;
nauczyciel kontraktowy;
nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne; wychowawca kl. IV SP

mgr Marzanna Sienkiewicz
kwalifikacje: wyższe magisterskie — teologia ogólna;
studia podyplomowe: bibliotekoznawstwo, kurs kwalifikacyjny z Wychowania do życia w rodzinie;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: religia, wdż; biblioteka

mgr Elżbieta Michaluk
kwalifikacje: wyższe magisterskie — filologia polska z logopedią;
nauczyciel mianowany;
nauczany przedmiot: urlop wychowawczy do III 2019 r. - w zastępstwie Barbara Możejewska-Warejko (język polski)

mgr Dorota Michałowska-Radzewicz
kwalifikacje: wyższe zawodowe — nauczanie zintegrowane;
nauczyciel kontraktowy;
nauczany przedmiot: zespół wychowania przedszkolnego

mgr Justyna Adamczyk
kwalifikacje: wyższe magisterskie — edukacja wczesnoszkolna, informatyka;
nauczyciel dyplomowany;
nauczany przedmiot: zajęcia komputerowe, informatyka; pedagog szkolny

mgr Katarzyna Luto
kwalifikacje: wyższe magisterskie — filologia angielska;
nauczyciel mianowany;
nauczany przedmiot: język angielski; wychowawca kl. II G

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 

  • mgr inż. Izabela Zaniewska — główny księgowy (z przygotowaniem pedagogicznym)
  • inż. Ferdynand Grodzicki — sekretarz szkoły (z przygotowaniem pedagogicznym)
  • Agnieszka Popławska — sprzątaczka
  • Marzena Ciszewska — sprzątaczka
  • Bogdan Żarkowski - konserwator