Prawo wewnątrzszkolne PDF Drukuj Email
czwartek, 01 października 2015 11:20

PROGRAMY WSPOMAGAJĄCE PRACĘ SZKOŁY

Dokumenty te są do pobrania w formacie .doc.

Statut Zespołu Szkół w Judzikach Pobierz

Statut Szkoły Podstawowej w Judzikach - stanowi załącznik do Statutu Zespołu Szkół w Judzikach

Statut Gimnazjum w Judzikach - stanowi załącznik do Statutu Zespołu Szkół w Judzikach

Szkolny program wychowawczy Pobierz

Szkolny program profilaktyki Pobierz

Regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe word

PROGRAMY PROFILAKTYCZNE

„Twój Piękny Uśmiech” — w klasach gimnazjalnych dotyczący profilaktyki jamy ustnej.
„Radosny uśmiech radosna przyszłość” oraz „Śnieżnobiały Uśmiech” w klasie II SP, programy dotyczące profilaktyki uzębienia.
„Nie truj się” — kampania profilaktyczno-edukacyjna o paleniu papierosów przeprowadzona w klasach gimnazjalnych.
„Szkoła zdrowego uśmiechu” — program promocji zdrowego uzębienia dla klas pierwszych.
„Spójrz Inaczej” — program profilaktyczny, dotyczący zapobiegania uzależnieniom, realizowany w klasach I-III SP.
„Czas Przemian” — program dotyczący higieny intymnej.
Zajęcia pozalekcyjne z elementami profilaktyki.

• zajęcia plastyczno-techniczne

Poprawiony: wtorek, 06 października 2015 11:41