Zaprogramuj przyszłość
Sudoku obrazkowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 20 lutego 2018 20:32

Kliknij by zobaczyć galerię

Dnia 20 lutego 2018 r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu unijnego „Zaprogramuj Przyszłość”. Pani Beata Roszkowska wspólnie z klasą I na macie edukacyjnej układała sudoku obrazkowe. Zajęcia te rozwijały umiejętność planowania, myślenia przestrzennego i uczyły zgodnej współpracy w grupie. Wszyscy się świetnie bawili.

BR

 

 

Poprawiony: wtorek, 20 lutego 2018 20:44
 
Zaprogramuj przyszłość - kodowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
wtorek, 06 lutego 2018 18:45

Kliknij by zobaczyć galerię

Podczas ferii zimowych uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach związanych z kodowaniem. Panie Justyna Adamczyk i Małgorzata Skrocka wprowadzały dzieci w świat programowania poprzez zabawy. Dzieci uczyły się umieszczać symbole na osi współrzędnych, budowały obrazy na macie do kodowania oraz korzystały z aplikacji do kodowania zawartych w tabletach. Zajęcia sprawiały dzieciom wiele radości i rozbudzały ich zainteresowania oraz procesy logicznego myślenia.

MS

Poprawiony: wtorek, 06 lutego 2018 18:59
 
Zaprogramuj przyszłość PDF Drukuj Email
Wpisany przez nauczyciel   
czwartek, 18 stycznia 2018 21:26

Kliknij by zobaczyć galerię

W dniu 18 stycznia 2018 r., w  naszej szkole rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Mistrzowie Kodowania – Zaprogramuj przyszłość”. Zajęcia uczą uczniów klas I-III szkół podstawowych podstaw programowania, kodowania oraz rozwijania umiejętności cyfrowych w praktyce. Do prowadzenia zajęć zostały przeszkolone nauczycielki: Beata Prześniak, Justyna Adamczyk, Beata Roszkowska, Małgorzata Skrocka i Urszula Grzybowska.

Dzisiejsze zajęcia prowadziły: Urszula Grzybowska i Beata Roszkowska.

BR

Poprawiony: czwartek, 18 stycznia 2018 21:41